остановочный комплекс

У великих і невеликих містах, у години пік і не тільки зупинки – ті місця, де ніколи не буває дефіциту в людях, що, безсумнівно, цікаво бізнесменам. Тому наша компанія пропонує виготовлення зупинок громадського транспорту!

Ми розробили кілька унікальних ескізів, які поєднують зупинки з міні-магазинами. Замовивши у нас виготовлення автобусних зупинок, ви автоматично знайдете гарантію того, що ваш бізнес процвітатиме. Незважаючи на те, що «ЕвроМаркет Строй» має свої власні ескізи, ми завжди готові обговорити з вами максимально зручний варіант для вас! У Харкові виготовленням зупинок займається не так багато компаній, і в цьому списку ми займаємо позицію лідера, оскільки працюємо у сфері будівництва вже більше восьми років, і приклади нашої роботи ви можете побачити на власні очі в багатьох містах України. При замовленні зупинки у нас ви вносите передоплату 70%, і якщо вас не задовольнить якість нашої продукції з об’єктивних причин, ми завжди готові повернути гроші.

Перед тим, як оформити у нас замовлення, ви завжди можете переговорити з нашими фахівцями, які, спираючись на свій багаторічний досвід, порадять вам найзручніше розташування об’єктів усередині пункту зупинки. Потрібні лавочки чи ні? Скільки робити відділень для магазинів? Якої форми зупинка є найзручнішою? На ці та інші питання вам дадуть відповідь наші фахівці, спираючись на те, що ви хочете отримати в результаті.

Проекти зупинок