торговый ряд большой

Ви знаходитесь у сфері бізнесу вже давно, і вирішили розширювати його межі? Якщо простих кіосків і павільйонів вам недостатньо, всерйоз слід задуматися про виготовлення торгових рядів на замовлення!

 Основна перевага таких конструкцій у тому, що всі ваші торгові точки з різним наповненням будуть знаходитись фактично в одному місці, будучи розділеними міцними перегородками. Однак ви можете замовити у нас кілька торгових рядів, і розташувати їх на території кількох ринків, це значно збільшить продаж!

Наша компанія пропонує послуги з виготовлення торгових рядів відповідно до індивідуальних уявлень замовника про розміри та форму. Подібні конструкції дозволяють раціонально використати ринкову площу.

Останнім часом замовники звертають увагу на зовнішній вигляд торгових рядів. Якщо ви хочете виділитися з юрби конкурентів, вам варто задуматися про індивідуальне оформлення своєї торгової точки. Як аксесуари наша компанія пропонує використовувати козирки, світлові короби, об’ємні написи та інші конструкції, які дозволять зробити ваш об’єкт несхожим на більшість інших. Також можлива реалізація хитромудрих форм – необов’язково робити магазин прямокутним, можна попрацювати над його фактурою та концепцією!

Проекти рядів