Приватна будівельна фірма «Eвромаркет Строй» пропонує комплекс послуг з будівництва, ремонту та реконструкції малоповерхових будівель та споруд, ангарів, складських приміщень, ринків і торгових площ, а також виготовлення та монтаж кіосків, павільйонів, навісів, наметів, наметів.

Починаючи з 2005 року нашою фірмою було збудовано безліч торгових, складських, житлових будівель та споруд, забудовано та реконструйовано десятки ринків та торгових площ по всій Україні.

Основа нашої фірми — це висококваліфіковані робітники та будівельні бригади, що мають багаторічний досвід у будівництві.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, фіксований термін будівництва, якість виконаних робіт і все це за розумні гроші.
Ми готові розглядати будь-які пропозиції щодо співпраці, з повагою, «Eвромаркет Строй».

Наша компанія виготовляє:

  • Торгові кіоски та павільйони (аптечний кіоск, кіоск преси, газетний кіоск, овочевий кіоск, тютюновий кіоск, павільйон під ігрові автомати, квітковий павільйон, магазин павільйон, кіоск швидкого харчування);
  • Реконструкція торгових площ ринків (торговельні осередки, ряди, модульні будівлі, торгові майданчики);
  • Будівельні побутівки, пости охорони, дачні будиночки, склади, ангари, автомийки, госпблоки;
  • Зупинні комплекси, зупинки, міні-маркети.

Всі вироби під ключ: з металопластиковими вікнами, ролетами, теплоізоляцією, установкою електролічильника, освітлювальних приладів і т.д. Працюємо по всій Україні.