Конструкція павільону

Компанія «ЄвроМаркет Строй» є спеціалізованою фірмою зі створення швидкомонтованих конструкцій, таких як торгові павільйони, кіоски, ангари, торгові ряди, будівельні вагончики.

За багато років ми досягли великих успіхів у цій галузі, і знаємо до дрібниць, як має бути виготовлений павільйон, який перетин труб закладати в основну металоконструкцію, щоб правильно розрахувати норми навантаження, який вид утеплювача вибрати та багато іншого. Принцип виготовлення кіосків, павільйонів, торгових рядів, ангарів та побутівок практично однаковий. Відрізняються вони лише розмірами та відповідно матеріалами, з яких вони виготовляються.

Етап1-виготовлення металевої конструкції. Це найважливіший етап складання, від якого багато залежить. Ми цьому приділяємо дуже велику увагу, тому всі каркаси виготовляються на спеціально підготовленому майданчику. Вся металоконструкція обробляється спеціальним антикорозійним покриттям.

Етап2-монтаж підлоги та даху павільйону. Вся дошка обробляється спеціальним розчином, який запобігає її руйнуванню. Також на підлозі та на даху прокладена гідроізоляція

Етап3-монтаж стін з профнастилу або композитних панелей. Матеріал вибирає замовник за своїм бажанням. Зовнішня обшивка також може бути виконана з інших матеріалів.

Етап4-утеплення і внутрішнє оздоблення павільйону. Для утеплення ми використовуємо мінеральну вату Isover, хоча можливі й інші варіанти. Усередині павільйон може бути обшитий пластиком, МДФ панелями, гіпсокартоном та ін.

Етап5-установка електричного лічильника та розведення проводів по павільйону. На кожну розетку тягнеться окрема лінія, яка розрахована на 5 кВат. Цим ми повністю виключаємо перевантаження кабелю та його нагрівання.

На всі павільйони ми надаємо гарантію та технічну документацію, що дуже важливо для подальшого оформлення в органах пожежної безпеки та санітарної служби. На всі матеріали, які використовувалися, ми надаємо сертифікати якості.Найголовніше, що термін виготовлення павільйону займає 20-30 днів. Якщо робиться кілька павільйонів одночасно, то терміни виготовлення не змінюються, тому що вони збираються паралельно один з одним.

как устроен пол в киоске
конструкция МАФ
Конструкция крыши павильона